Overzicht alle kampioenen en lauriaten uit Boechout

BOECHOUT

BOECHOUT – Met dank aan de schepen van sport Johan Van Hoof kregen we een overzicht van alle Laureaten en Kampioenen uit de gemeente Boechout.

Een overzicht:

Laureaten:
  • G-sporter van het jaar: Toon Van Weert – ’t Ateljee (Zwemmen vrije slag Special Olympics)
  • Beloftevolle jongere: U11 Meisjes – Oxaco BVC Antwerpen
  • Sportploeg van het jaar: HSE A – Oxaco BBC Boechout (Basketbal 2e nationale TDM 1)
  • Sporter van het jaar: Hans Verschaeren – Atriac (triatlon)
  • Sportverdienste van het jaar: Ulrik Van Oosterwyck – Robin Hood (Voorzitter)

Kampioenen:
 
Jeugd
 
Turnen:
* Hanne Vermeulen (Gymteam Vremde vzw)
* Mauranne Jennes (Gymteam Vremde vzw)
* Lotte Naegels(Gymteam Vremde vzw)
* Lotte Verheyen (Gymteam Vremde vzw)
* Noor Van Hoof (Gymteam Vremde vzw)
Judo:
* Dries Peeters (Judoclub Boechout)
* Bram Janssens (Judoclub Boechout)
* Jonas Janssens (Judoclub Boechout)
Boogschieten:
* Pieter Markey (Robin Hood)
* Brecht Mockers (Robin Hood)
* Bo Broeckx (Robin Hood)
* Linde Bauwens (Robin Hood)
* Tine Van Malderen (Robin Hood)
* Jetse Peeters (Robin Hood)
* Marlies Peeters (Robin Hood)
Basketbal:
* Oxaco BBC Boechout G14 A
* Oxaxo BBC Boechout M14 A
Voetbal:
* Sporting Vremde Junioren
Korfbal:
*Korfbal Boechout-Vremde
Paardrijden:
* Arno Van Deynze (LRV Ponyclub Van Halmaelen)
* Axl Van Deynze (LRV Ponyclub Van Halmaelen)
Volleybal:
* Oxaco BVC Antwerpen U11

G-sporters
 
Atletiek:
* Jens Verret (AC Lyra)
* Joni Verret (AC Lyra)
Zwemmen:
* Eric Van Vaerenewi (onvolledige naam )  (’t Ateljee – De Ark vzw)
* Toon Van Weert (’t Ateljee – De Ark vzw)
* Joyce Van Noten (Wapper VZW)

Individuele kampioenen
 
Tafeltennis:
* Robbe Schoeters (TTC Slaets & Maets)
Atletiek:
* Pieter Van Regenmortel (Sgola)
Triatlon:
* Hans Verschaeren (Atriac)
Boogschieten:
* Ann Knapen (Robin Hood)
* Björn Peeters (Robin Hood)
* Yvan Mullens (Robin Hood)
* Xander Wouter (Robin Hood)
* Jan Van Puymbroek (Robin Hood)
* Nele Milants (Robin Hood)
* Yorick Cleerbout (Robin Hood)
* Marleen Sanchez (Robin Hood)

Kampioenenploegen
 
Tennis
* Kristine Vanreusel, Marijke Van Minnebruggen (Oxaco Tennis)
* Raf Dykers, Rudi Vanzele (Oxaco Tennis)
* Didier Vanderghoten, Chris Offeciers, Geert Van Dijck, Patrick Gerdon, Koen Van de Parre (Oxaco Tennis)
Tafeltennis:
* Yves Vandeweyer, Freddy Dielis, Eduard Rypens, Ann Coppens (TTC Slaets & Maets)
Basketbal:
* HSE A (Oxaco BBC Boechout)
* HSE B (Oxaco BBC Boechout)
* HSE C (Oxaco BBC Boechout)
Voetbal:
* Damesploeg (Bacwalde SK)
* Damesploeg (Sporting Vremde)